Program


Egy kanál víz.
3

Egy kanál víz.

David Mamet 1983-as Pulitzer-díjas drámája (eredeti címe: Glengarry Glen Ross) a „sales”-esek világába enged bepillantást.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. május 3. szerda, 19:00

Egy este és egy nap történéseinek vagyunk a szemtanúi. Egy olyan világba láthatunk bele, amelyben csak győztesek és vesztesek vannak. Ha eladsz: sikeres vagy, ha nem: alkalmatlan. De a darab nem csak az eladási eredményeknek kiszolgáltatott kereskedők életét mutatja meg. Egy este valaki feltörte az ingatlaniroda széfjét, hogy megszerezze a mindennél fontosabb listát, vagyis a címeket, amelyek alapján az értékesítés folyt. A listát vissza kell szerezni, ezt a nyomozást izgulhatjuk végig David Mamet saját élményeit (egy ideig telemarketingesként dolgozott egy chicagói ingatlanvállalkozásnál) feldolgozó, pörgő, remek színészi alakításoknak lehetőséget adó kortárs amerikai drámájában.

Szereplők:

SHELLY LEVENE Orosz Róbert

RICHARD ROMA Horváth Ákos

JOHN WILLIAMSON Kelemen Zoltán

JAMES LINGK Szabó Róbert Endre

GEORGE AARONOW Domokos Zsolt

DAVE MOSS Róbert Gábor

BAYLEN nyomozó Móri Csaba Kecsa



Alkotók:

jelmeztervező Tihanyi Ildi

díszlettervező Rusznyák Gábor

dramaturg Tóth Réka Ágnes

hangosító Szalacsy Tamás

kellékes Takács Viktória

világosító Boros Dániel

ügyelő Bors Gyula

rendezőasszisztens Papp-Ionescu Dóra

 

RENDEZŐ Rusznyák Gábor

 

Ajánlatunk


Molnár Ferenc nehéz ember volt. Fordítva élt: nappal többnyire aludt, későn kelt, napközben élte az írók bohém életét és főleg éjjel alkotott. A „bohém” akkor sokmindent jelentett: az írótársakkal közös kávéházazást éppúgy, mint a rajongást nők iránt. Akik olykor a múzsáik voltak, máskor szeretőik. Ritkán házasságig fajult. És ezek a rajongások mélységekkel is jártak együtt: nem mindig bántak úriemberhez méltón hölgyeikkel. Ez rá is igaz volt. Mindenki habitusához mérten kért aztán bocsánatot. Molnár azt az utat választotta, ami leginkább a charme-ja volt: darabot írt Vészi Margitnak. Ez lett a Liliom.

vígjáték két felvonásban

Ajánló


Nagymester Vígjáték 105 perc 2 felvonásban Fergeteges, csupa szív történet, parádés szereposztással és élőzenével a Karinthyban.

Citrom citrom citrom citrom citrom 14+ Vígjáték 90 perc 1 felvonásban

Stephen King regénye alapján 18+ Thriller 130 perc 2 felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!