Program


A Hang-villa titka "C"
8

A Hang-villa titka "C"

Alan Ayckbourn: A Hang-villa titka
mesejáték

Az előadás időtartama: 2 óra egy szünettel

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. május 23. csütörtök, 15:00

Vajon hova tűnt a szomszéd bácsi énekhangja, és miért van akkora csönd az utca túloldalán, a nagy ház környékén? Hova tűnnek a hangok? Vajon mire megy egy okos, cserfes kislány és legjobb barátja, Albert, a kutya, ha a világ összes hangját kell megmenteni?

Fotók: Medvigy Gábor

Ajánlatunk


Molnár Ferenc nehéz ember volt. Fordítva élt: nappal többnyire aludt, későn kelt, napközben élte az írók bohém életét és főleg éjjel alkotott. A „bohém” akkor sokmindent jelentett: az írótársakkal közös kávéházazást éppúgy, mint a rajongást nők iránt. Akik olykor a múzsáik voltak, máskor szeretőik. Ritkán házasságig fajult. És ezek a rajongások mélységekkel is jártak együtt: nem mindig bántak úriemberhez méltón hölgyeikkel. Ez rá is igaz volt. Mindenki habitusához mérten kért aztán bocsánatot. Molnár azt az utat választotta, ami leginkább a charme-ja volt: darabot írt Vészi Margitnak. Ez lett a Liliom.

Nagymester Vígjáték 105 perc 2 felvonásban Fergeteges, csupa szív történet, parádés szereposztással és élőzenével a Karinthyban.

Ajánló


Stephen King regénye alapján 18+ Thriller 130 perc 2 felvonásban

Citrom citrom citrom citrom citrom 14+ Vígjáték 90 perc 1 felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!